Pozor, valí sa Holinová! V luxusnom suzuki až k hrobu!

Autor: Nataša Holinová | 30.10.2011 o 5:03 | Karma článku: 2,80 | Prečítané:  1195x

Včera 12:00 - Mnohí pozostalí a smútiaci, ktorí si prišli včera uctiť pamiatku svojich blízkych do bratislavského krematória, zažili poriadny šok.

Na chodníku sa museli uhýbať nablýskanému fáru, v ktorom si cestu k hrobu kliesnila editorka a adminka Nataša Holinová. V aute vraj viezla matku, ktorá má problém s kolenom.

Luxusné Suzuki zaujalo ľudí prichádzajúcich na cintorín už pri vstupnej bráne. Po chvíli k nemu prišla Holinová a sadla si za volant. Spoločnosť jej robila staršia dáma. Okoloidúci zažili riadny šok, keď Holinová nezačala s autom cúvať von z areálu, ale zamierila k hrobom a na úzkom chodníku sa predierala pomedzi smútiacich návštevníkov. Pri hrobe Holinová z auta vystúpila, drzo zasadila dva vresy a po niekoľkých minútach odišla.

„Bola som so svojou mamou, ktorá má už piaty rok obviazané koleno. Tak som poprosila zamestnancov cintorína, či by som mohla ísť k hrobu autom. Tí boli takí láskaví, že mi to dovolili,“ tvrdí Holinová. Dodáva, že autom po cintoríne bežne nejazdí, no keďže hroby jej blízkych sú až hore, zvolila túto možnosť. „Za normálnych okolností by ste tam nafotili Vlada, ale nemohol ísť. Tak som išla ja,“ dodala.

Riaditeľ pohrebníctva Mariannum Miloslav Hrádek pripúšťa, že za určitých okolností je možný na cintorín aj vjazd autom. „Je tam vrátnik, ktorý rozhoduje, či auto pustí do vnútra, alebo nepustí,“ tvrdí Hrádek.

„V našom cenníku služieb máme poplatok za vjazd autom do cintorína. Ten, kto ho zaplatí, resp. disponuje preukazom ZŤP, môže motorovým vozidlom do cintorína vojsť, ak to dovoľujú prevádzkové pomery,“ dodal. V piatok však ešte poplatky, ktoré sa platia jednorazovo, na cintorínoch vyberali a autá tak mohli vojsť. Osobné autá platia za celodenný vstup 2,99 €.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Gašpar konšpirácie podporil, hoci ich má odhaľovať

Podpis pod vyhlásením plným dezinformácií by mal šéf polície podľa prezidenta Andreja Kisku vysvetliť. Vládni politici mlčia.

KOMENTÁRE

Policajný prezident podporuje zbrane namierené proti nám

Obhajoba Gašparovho nadriadeného Kaliňáka však neobstojí.

DOMOV

Danko pocítil silu slovenského hejtu a stále sa skrýva

Politické strany väčšinou diskusie na svojich stránkach čistia, ale nevypínajú.


Už ste čítali?