Otvorený list slovenských veveríc Kotlebovi

Autor: Nataša Holinová | 1.2.2014 o 17:12 | Karma článku: 11,76 | Prečítané:  2948x

Najdôležitejšia organizácia združujúca slovenské veverice vyjadruje hlboké znepokojenie v súvislosti s udalosťami na Slovenskej pošte, najmä s posielaním takzvaných otvorených listov.

Sloboda slovenských veveríc
V Orechovej Potôni 1. februára 2014


Vaša Excelencia,
už týždeň s hlbokým znepokojením sledujeme, ako naše médiá informujú o výtržnostiach a pouličných nepokojoch, zmietajúcich slovanské krajiny.

Chceme sa čo najdôraznejšie dištancovať od špinavej mediálnej kampane, osočujúcej čierne ruské veveričky, ktoré sú údajne organizované v systéme gangov.

Treba sa na diplomatickej úrovni ohradiť proti očierňovaniu ruských veveríc, našich slovanských bratov a sestier. Rady by sme sa preto podpísali pod Váš list Putinovi.

Kladieme si otázku, prečo bola správa takzvanej BBC z roku 2005 o bezvýznamnom incidente ruských veveríc účelovo vytiahnutá v slovenských médiách až teraz? Ako to súvisí s útokom v Nitre? Môže byť čierna farba srsti dostatočným dôvodom, aby boli nikdy netrestané veverice spájané s extrémistickým hnutím? Jednoznačne odmietame akékoľvek spojenie čeľade Sciuridae s prostredím organizovaného zločinu, čo naznačil použitý výraz "gang".

Samozvaní novinári neváhali škandalizovať udalosť a tvrdili, že ruské veverice psa "doslova vypitvali". Zoológovia pripustili, že v zimných mesiacoch lesná zver trpí nedostatkom potravy. Údajný vedec Michail Tyjunov však doplnil, že niečo nie je v poriadku aj v našej prírode. Komsomoľskaja pravda dokonca podľa BBC naznačovala, že veverice predtým v rovnakom teritóriu terorizovali mačky.

Sme svojbytná, nezávislá, prvotnopospolná spoločnosť. Vaša Excelencia, dnes je to nafúknutý útok ruských veveríc, o ktorom sme sa (aká náhoda!) dozvedeli zo západných médií. Čo bude zajtra? Bude nám Brusel diktovať veľkosť orechov? Pokladáme to za poškodenie národnoštátnych záujmov obyvateľov nášho lesa.

Vaša Excelencia! Pomôžte chrániť záujmy slovanských veveríc, kým je na to čas. O mesiac môže byť neskoro!

S úctou

Sloboda slovenských veveríc

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

SVET

Slamky chcú Briti zakázať. Prečo sú také nebezpečné

Slamky sa nedajú recyklovať. Američania ich denne spotrebujú pol miliardy.


Už ste čítali?